11 mei | Junioren ABCDEF |
Team |
Nr |
Tegen |
|
|
Spel
|
Loc |
|
|
MO10-ENGELAND
|
|
Klein Zwitserland MO10-6
|
|
|
11:30
|
Veld 4
|
info
|
|
MO10-ENGELAND
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
|
MO12-2
|
|
LOHC MO12-4
|
|
|
08:30
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Dennis Dofferhoff (Forescate Legends) en Buck Hoogervorst (JO16-2 zaal) |
|
|
MO14-1
|
|
R.H.V. Leonidas MO14-2
|
|
|
13:15
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO14-3
|
|
Hockey Club Rotterdam MO14-7
|
|
|
13:10
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
|
MO16-1
|
|
LOHC MO16-1
|
|
|
12:10
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO16-2
|
|
Berkel Rodenrijs MO16-2
|
|
|
14:00
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO16-3
|
|
LOHC MO16-5
|
|
|
11:40
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
|
MO18-1
|
|
HDS MO18-1
|
|
|
14:00
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Dennis Dofferhoff (Forescate Legends) |
|
MO18-3
|
|
MHV Evergreen MO18-1
|
|
|
10:40
|
3 Polytan London
|
info
|
|
MO18-5
|
|
HC Alphen MO18-4
|
|
|
09:15
|
uit - KG Water
|
info
|
|
MO18-6 (BSN)
|
|
HV Westland MO18-4
|
|
|
11:30
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
MO8-GROEN
|
|
LOHC MO8-Portugal
|
|
|
10:45
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO8-PAARS
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
MO8-ROZE
|
|
MHC Voorhout MO8-1
|
|
|
09:45
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
|
MO9-BRUIN
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO9-ROOD
|
|
|
08:30
|
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO9-ORANJE
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
MO9-WIT
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
|
JO10-INDIA
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
JO10-INDIA
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg JO10-2
|
|
|
11:30
|
Veld 4
|
info
|
|
JO10-SPANJE
|
|
Leidse Hockey Club Roomburg JO10-1
|
|
|
08:15
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
JO12-2
|
|
Klein Zwitserland JO12-4
|
|
|
10:20
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Sterre Staffhorst (MO18-1) en Robinn Beerta (MO18-1) |
|
|
JO16-1
|
|
Hockey Vereniging Abcoude JO16-1
|
|
|
12:10
|
1 Polytan Rio
|
info
|
|
|
Fluiten: Dennis Dofferhoff (Forescate Legends) |
|
JO16-2
|
|
HC Ypenburg JO16-3
|
|
|
10:30
|
2 Polytan Tokyo
|
info
|
|
|
Fluiten: Myrthe Droogh (MO18-1 zaal) en Jade-Isis Karijomedjo (MO18-1) |
|
JO16-3
|
|
L.S.C. ALECTO JO16-2
|
|
|
08:45
|
2 Polytan Tokyo
|
info
|
|
|
Fluiten: Quin Roeleveld (JO16-1) en Thijmen Richters (JO16-2) |
|
|
JO18-1
|
|
Hockeyclub Barendrecht JO18-1
|
|
|
12:10
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
JO8-GEEL
|
|
Noordwijk JO8-Blauw
|
|
|
08:30
|
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
JO8-WIT
|
|
Rijswijksche Hockey Club JO8-1
|
|
|
09:00
|
Veld 4
|
info
|
|
JO8-WIT
|
|
MHC Forescate Opruimen materialen JJ
|
|
|
n.n.b
|
uit -
|
info
|
|
|
JO9-GROEN
|
|
Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO9-BLAUW
|
|
|
10:00
|
Veld 4
|
info
|
|
JO9-ROOD
|
|
V.M.H.C. CARTOUCHE JO9-5
|
|
|
10:00
|
Veld 4
|
info
|
|