Dames 2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Hella Knoester | |||
Trainer | Rens Otto |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
12-5-2024 | 11:00 | DO25-4 | Noordwijk DO25-2 | Team |
14-4-2024 | 13:00 | Veteranen B | Hockeyclub Barendrecht H45-1 | Team |
19-11-2023 | 13:00 | HO25-2 | L.S.C. ALECTO HO25-1 | Team |
12-11-2023 | 13:00 | Veteranen B | HC Pijnacker H45-2 | Team |
10-9-2023 | 13:00 | HO25-2 | LOHC HO25-6 | Team |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | LOHC D10 |
|
12:20 | 13:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | |
Arbitrage: DO25-4 |
|||||||
26 mei | Leidse Hockey Club Roomburg D9 |
|
08:10 | 09:00 | uit | route | |
2 jun | Craeyenhout D4 |
|
uit | route | |||
9 jun | R.H.V. Leonidas D21 |
|
10:20 | 11:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Leonidas D21 | 18 | 52 | 17 | 1 | 0 | 87 | 19 | 0 |
2 | Roomburg D9 | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 63 | 15 | 0 |
3 | Forescate D2-O | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 70 | 23 | 0 |
4 | Klein Zwitserland D6 | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 59 | 31 | 0 |
5 | Leiden D10 | 18 | 36 | 12 | 0 | 6 | 46 | 22 | 0 |
6 | Cartouche D4 | 18 | 21 | 6 | 3 | 9 | 29 | 28 | 0 |
7 | Alecto-Augustinus D8 | 18 | 18 | 6 | 3 | 9 | 33 | 63 | 3 |
8 | Craeyenhout D4 | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 42 | 0 |
9 | Leonidas D25 | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 21 | 50 | 0 |
10 | Schiedam D9 | 18 | 11 | 4 | 2 | 12 | 26 | 65 | 3 |
11 | Groen-Geel D14 | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 14 | 59 | 0 |
12 | Groen-Geel D13 | 18 | 7 | 2 | 1 | 15 | 12 | 66 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leonidas D21 | Craeyenhout D4 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Alecto-Augustinus D8 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Groen-Geel D13 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Leonidas D25 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Groen-Geel D14 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Klein Zwitserland D6 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Craeyenhout D4 | Schiedam D9 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Forescate D2-O | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Roomburg D9 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Leonidas D21 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Leiden D10 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Cartouche D4 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leonidas D21 | Klein Zwitserland D6 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Schiedam D9 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Groen-Geel D14 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Leonidas D25 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Groen-Geel D13 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Alecto-Augustinus D8 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Leonidas D21 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Cartouche D4 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Roomburg D9 | (0-9)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Leiden D10 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Forescate D2-O | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Craeyenhout D4 | (8-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Cartouche D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Groen-Geel D13 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Leonidas D25 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Schiedam D9 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Groen-Geel D14 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Groen-Geel D14 | Alecto-Augustinus D8 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Leiden D10 | (1-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Forescate D2-O | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Roomburg D9 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Leonidas D21 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Klein Zwitserland D6 | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Craeyenhout D4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Forescate D2-O | Cartouche D4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Schiedam D9 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Leiden D10 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Groen-Geel D13 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Groen-Geel D14 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Craeyenhout D4 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leiden D10 | Forescate D2-O | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Roomburg D9 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Leonidas D21 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Klein Zwitserland D6 | (0-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Leonidas D25 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Alecto-Augustinus D8 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Groen-Geel D14 | Craeyenhout D4 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Groen-Geel D13 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Roomburg D9 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Schiedam D9 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Cartouche D4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Leiden D10 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leiden D10 | Alecto-Augustinus D8 | (10-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Craeyenhout D4 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Klein Zwitserland D6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Groen-Geel D14 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Leonidas D21 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leonidas D25 | Cartouche D4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Forescate D2-O | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Schiedam D9 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Leiden D10 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Roomburg D9 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Groen-Geel D13 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024 | |||||||||
.. | Schiedam D9 | Leonidas D25 | (1-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Groen-Geel D13 | Schiedam D9 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Leiden D10 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Cartouche D4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Leonidas D21 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Roomburg D9 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Forescate D2-O | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Schiedam D9 | Craeyenhout D4 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Alecto-Augustinus D8 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Groen-Geel D14 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Groen-Geel D13 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Leonidas D25 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Klein Zwitserland D6 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Craeyenhout D4 | Alecto-Augustinus D8 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Leonidas D21 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Cartouche D4 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Forescate D2-O | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Leiden D10 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Roomburg D9 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Cartouche D4 | Craeyenhout D4 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D2-O | Groen-Geel D14 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Klein Zwitserland D6 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Schiedam D9 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D21 | Leonidas D25 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Groen-Geel D13 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Groen-Geel D14 | Leonidas D21 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche D4 | Leiden D10 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Roomburg D9 | (1-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D4 | Klein Zwitserland D6 | (4-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Forescate D2-O | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leonidas D25 | Alecto-Augustinus D8 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Forescate D2-O | Schiedam D9 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto-Augustinus D8 | Groen-Geel D14 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland D6 | Leonidas D25 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Craeyenhout D4 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg D9 | Cartouche D4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cartouche D4 | Forescate D2-O | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D9 | Leonidas D21 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D10 | Roomburg D9 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D14 | Klein Zwitserland D6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Groen-Geel D13 | Alecto-Augustinus D8 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
WOENSDAG 24 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leonidas D21 | Groen-Geel D13 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 5 MEI 2024 | |||||||||
Craeyenhout D4 | Leonidas D25 | 0:00 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Leonidas D25 | Groen-Geel D14 | 10:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Roomburg D9 | Craeyenhout D4 | 12:30 | Sportpark Roomburg | ||||||
Alecto-Augustinus D8 | Schiedam D9 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Forescate D2-O | Leiden D10 | 13:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Klein Zwitserland D6 | Groen-Geel D13 | 14:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Leonidas D21 | Cartouche D4 | 17:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Schiedam D9 | Klein Zwitserland D6 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Craeyenhout D4 | Groen-Geel D14 | 0:00 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
Roomburg D9 | Forescate D2-O | 9:00 | Sportpark Roomburg | ||||||
Leiden D10 | Leonidas D21 | 10:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Cartouche D4 | Alecto-Augustinus D8 | 10:45 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Groen-Geel D13 | Leonidas D25 | 13:45 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Leonidas D21 | Roomburg D9 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Leonidas D25 | Schiedam D9 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Klein Zwitserland D6 | Cartouche D4 | 0:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Craeyenhout D4 | Forescate D2-O | 0:00 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
Alecto-Augustinus D8 | Leiden D10 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Groen-Geel D14 | Groen-Geel D13 | 14:05 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Schiedam D9 | Groen-Geel D14 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Cartouche D4 | Leonidas D25 | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Groen-Geel D13 | Craeyenhout D4 | 9:00 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
Leiden D10 | Klein Zwitserland D6 | 10:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Forescate D2-O | Leonidas D21 | 11:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Roomburg D9 | Alecto-Augustinus D8 | 16:00 | Sportpark Roomburg |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl