H30-1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Jody van der Vaart |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
26-5-2024 | 13:00 | Heren 2 | Leidse Hockey Club Roomburg H5 | Team |
21-4-2024 | 13:00 | Heren 2 | Ring Pass Delft H3 | Team |
20-4-2024 | 13:30 | JO18-2 | Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-3 | Erik Kruysmulder |
20-4-2024 | 08:25 | JO14-3 | V.M.H.C. CARTOUCHE JO14-3 | Erik Kruysmulder |
13-4-2024 | 08:30 | JO12-1 | hdm JO12-2 | Hidde van der Zee |
13-4-2024 | 14:00 | JO14-1 | HDS JO14-1 | Mattijs de Neve |
13-4-2024 | 12:10 | JO16-1 | HC Zwolle JO16-1 | Jan-Geert Vink |
24-3-2024 | 13:00 | HO25-1 | HC Schiedam HO25-1 | Team |
23-3-2024 | 08:30 | JO12-1 | Klein Zwitserland JO12-1 | Hidde van der Zee |
23-3-2024 | 12:25 | JO14-2 | Rijswijksche Hockey Club JO14-1 | Joost Hermans |
10-3-2024 | 13:00 | Veteranen B | HC De Hoeksche Waard H45-1 | Team |
9-3-2024 | 14:00 | MO14-1 | R.H.V. Leonidas MO14-2 | Jan-Geert Vink |
9-3-2024 | 12:10 | JO14-1 | HC Schiedam JO14-1 | Mattijs de Neve |
26-11-2023 | 11:00 | DO25-2 | Craeyenhout DO25-2 | Jan-Geert Vink |
25-11-2023 | 12:10 | JO12-1 | Hockeyclub Barendrecht JO12-1 | Hidde van der Zee |
25-11-2023 | 14:00 | MO14-1 | Leidse Hockey Club Roomburg MO14-1 | Jan-Geert Vink |
25-11-2023 | 15:15 | JO16-2 | V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-3 | Chris Vink |
18-11-2023 | 10:20 | MO12-1 | HGC MO12-1 | Chris Vink |
11-11-2023 | 12:10 | JO14-1 | Berkel Rodenrijs JO14-1 | Mattijs de Neve |
11-11-2023 | 12:20 | JO18-2 | Berkel Rodenrijs JO18-3 | Erik Kruysmulder |
11-11-2023 | 14:10 | JO16-2 | Leidse Hockey Club Roomburg JO16-2 | Chris Vink |
5-11-2023 | 13:00 | Veteranen B | Berkel Rodenrijs H45-1 | Team |
28-10-2023 | 15:50 | JO18-2 | HGC JO18-2 | Erik Kruysmulder |
28-10-2023 | 15:10 | MO18-6 (BSN) | LOHC MO18-6 | Chris Vink |
28-10-2023 | 14:00 | MO18-4 | HC Schiedam MO18-5 | Marc Posthuma |
28-10-2023 | 11:35 | MO16-6 (BSN) | hdm MO16-8 | Chris Vink |
15-10-2023 | 11:00 | Heren 2 | HC Alphen H3 | Team |
30-9-2023 | 12:10 | JO16-1 | MHC Bennebroek JO16-1 | Jan-Geert Vink |
24-9-2023 | 13:00 | HO25-1 | Leidse Hockey Club Roomburg HO25-1 | Team |
10-9-2023 | 12:45 | HO25-1 | LOHC HO25-3 | Team |
9-9-2023 | 14:00 | JO16-1 | R.H.V. Leonidas JO16-1 | Jan-Geert Vink |
Nog 4 wedstrijden: | ||||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie | |
12 mei | HGC H30-2 |
|
13:35 | 14:30 | uit | route | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
26 mei | Leidse Hockey Club Roomburg H30-2 |
|
10:05 | 10:45 | thuis | 1 Polytan Rio | ||
Arbitrage: Heren 2 |
||||||||
2 jun | hdm H30-4 |
|
uit | route | ||||
9 jun | V.M.H.C. CARTOUCHE H30-3 |
|
10:05 | 10:45 | thuis | 1 Polytan Rio | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Forescate H30-1 | 16 | 48 | 16 | 0 | 0 | 76 | 12 | 0 |
2 | Cartouche H30-2 | 17 | 38 | 12 | 2 | 3 | 69 | 32 | 0 |
3 | Alecto H30-1 | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 43 | 24 | 0 |
4 | HGC H30-2 | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 46 | 43 | 0 |
5 | Zoetermeer H30-1 | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 46 | 40 | 0 |
6 | Klein Zwitserland H30-5 | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 33 | 30 | 0 |
7 | HDM H30-4 | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 25 | 43 | 0 |
8 | Kieviten H30-2 | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 28 | 60 | 0 |
9 | Klein Zwitserland H30-4 | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 18 | 43 | 0 |
10 | Cartouche H30-3 | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 20 | 34 | 0 |
11 | Roomburg H30-2 | 17 | 8 | 2 | 2 | 13 | 17 | 60 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Forescate H30-1 | Klein Zwitserland H30-5 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | HDM H30-4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Alecto H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Kieviten H30-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Roomburg H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Cartouche H30-3 | Zoetermeer H30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | Klein Zwitserland H30-4 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Cartouche H30-2 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Forescate H30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | HGC H30-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Forescate H30-1 | Klein Zwitserland H30-4 | (7-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Cartouche H30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | Klein Zwitserland H30-5 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | HDM H30-4 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Alecto H30-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Cartouche H30-2 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | Forescate H30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-3 | HGC H30-2 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Roomburg H30-2 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Zoetermeer H30-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Zoetermeer H30-1 | Klein Zwitserland H30-4 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Kieviten H30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Alecto H30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Klein Zwitserland H30-5 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Cartouche H30-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Cartouche H30-3 | HDM H30-4 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Cartouche H30-2 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H30-1 | Zoetermeer H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Roomburg H30-2 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | HGC H30-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Cartouche H30-2 | Forescate H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Klein Zwitserland H30-4 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-3 | Alecto H30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Kieviten H30-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Klein Zwitserland H30-5 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Roomburg H30-2 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H30-1 | HGC H30-2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | HDM H30-4 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | Zoetermeer H30-1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Cartouche H30-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Cartouche H30-3 | Kieviten H30-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Klein Zwitserland H30-4 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Zoetermeer H30-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Alecto H30-1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Forescate H30-1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Cartouche H30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H30-1 | HDM H30-4 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | HGC H30-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Klein Zwitserland H30-5 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Alecto H30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | HGC H30-2 | Cartouche H30-2 | (5-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-3 | Forescate H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Klein Zwitserland H30-4 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | Kieviten H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Zoetermeer H30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | HDM H30-4 | Zoetermeer H30-1 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | HGC H30-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Forescate H30-1 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Klein Zwitserland H30-4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Cartouche H30-2 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Cartouche H30-2 | HDM H30-4 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Alecto H30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H30-1 | Kieviten H30-2 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | Cartouche H30-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Roomburg H30-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Alecto H30-1 | Roomburg H30-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | Zoetermeer H30-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Forescate H30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-3 | Cartouche H30-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | HGC H30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Forescate H30-1 | Alecto H30-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | HDM H30-4 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | Kieviten H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-2 | Klein Zwitserland H30-5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Cartouche H30-3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | HGC H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche H30-3 | Roomburg H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | Zoetermeer H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | HDM H30-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Cartouche H30-2 | (2-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cartouche H30-2 | Klein Zwitserland H30-4 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer H30-1 | Forescate H30-1 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HGC H30-2 | Kieviten H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg H30-2 | Klein Zwitserland H30-5 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM H30-4 | Cartouche H30-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Forescate H30-1 | Cartouche H30-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-5 | HDM H30-4 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto H30-1 | Cartouche H30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Kieviten H30-2 | Roomburg H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland H30-4 | HGC H30-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Zoetermeer H30-1 | Alecto H30-1 | 10:45 | Sportpark 'Van Tuyll' | ||||||
HDM H30-4 | Kieviten H30-2 | 11:00 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Cartouche H30-3 | Klein Zwitserland H30-5 | 12:25 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
HGC H30-2 | Forescate H30-1 | 14:30 | Roggewoning (HGC) | ||||||
Roomburg H30-2 | Klein Zwitserland H30-4 | 16:15 | Sportpark Roomburg | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Kieviten H30-2 | Cartouche H30-3 | 0:00 | Schulpweide, De | ||||||
Zoetermeer H30-1 | Cartouche H30-2 | 10:30 | Sportpark 'Van Tuyll' | ||||||
Forescate H30-1 | Roomburg H30-2 | 10:45 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Klein Zwitserland H30-4 | HDM H30-4 | 11:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Alecto H30-1 | Klein Zwitserland H30-5 | 16:15 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
HDM H30-4 | Forescate H30-1 | 0:00 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Cartouche H30-3 | Klein Zwitserland H30-4 | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Klein Zwitserland H30-5 | Kieviten H30-2 | 0:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Alecto H30-1 | Cartouche H30-2 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
HGC H30-2 | Zoetermeer H30-1 | 14:30 | Roggewoning (HGC) | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Zoetermeer H30-1 | Roomburg H30-2 | 0:00 | Sportpark 'Van Tuyll' | ||||||
Cartouche H30-2 | HGC H30-2 | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Kieviten H30-2 | Alecto H30-1 | 0:00 | Schulpweide, De | ||||||
Klein Zwitserland H30-4 | Klein Zwitserland H30-5 | 0:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Forescate H30-1 | Cartouche H30-3 | 10:45 | Sportpark 'Adegeest' |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl