Veteranen B
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Douwe Mik | |||
Manager | Herman Kist | |||
Trainer | Vincent Spaans | |||
Trainer | Ad de Gruiter |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
2-6-2024 | 12:45 | HO25-1 | HV Victoria HO25-3 | Ad de Gruiter , Marco van Gent |
20-4-2024 | 10:20 | JO18-1 | V.M.H.C. CARTOUCHE JO18-2 | Ewout Schriever |
20-4-2024 | 13:30 | MO18-1 | D.H.C. Hudito MO18-1 | Marco van Gent , Ewout Schriever |
14-4-2024 | 11:00 | Dames 2 | HC Schiedam D9 | Team , Toon Segeren |
13-4-2024 | 16:10 | JO18-2 | Klein Zwitserland JO18-3 | Ewout Schriever |
13-4-2024 | 14:00 | JO14-1 | HDS JO14-1 | Ewout Schriever |
7-4-2024 | 12:45 | Heren 2 | DSHC H2-O | Team , Dirk van Deursen , Peter Havenaar |
6-4-2024 | 14:00 | MO18-1 | V.M.H.C. CARTOUCHE MO18-2 | Ewout Schriever |
30-3-2024 | 14:00 | MO18-3 | V.M.H.C. CARTOUCHE MO18-5 | Ewout Schriever |
23-3-2024 | 16:05 | JO18-2 | HCRB JO18-2 | Ewout Schriever |
23-3-2024 | 12:10 | JO16-1 | HMHC JO16-1 | Marco van Gent |
23-3-2024 | 12:25 | JO14-2 | Rijswijksche Hockey Club JO14-1 | Ewout Schriever |
17-3-2024 | 11:00 | D30-2 | Craeyenhout D30-3 | Ewout Schriever |
17-3-2024 | 13:00 | DO25-4 | MHC Voorhout DO25-3 | Team , Mark Nowee , Ewout Schriever |
16-3-2024 | 14:00 | MO18-1 | Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-2 | Ewout Schriever |
10-3-2024 | 15:00 | Dames 2 | Klein Zwitserland D6 | Team , Douwe Mik |
9-3-2024 | 12:10 | JO14-1 | HC Schiedam JO14-1 | Ewout Schriever |
2-3-2024 | 14:00 | JO18-1 | Hockeyclub Barendrecht JO18-1 | Ewout Schriever |
2-3-2024 | 12:10 | JO18-2 | Leidse Hockey Club Roomburg JO18-2 | Ewout Schriever |
26-11-2023 | 13:00 | DO25-3 | HC Schiedam DO25-6 | Peter Havenaar |
25-11-2023 | 12:10 | JO12-1 | Hockeyclub Barendrecht JO12-1 | Ewout Schriever |
18-11-2023 | 12:10 | JO16-1 | HC Ypenburg JO16-1 | Marco van Gent |
12-11-2023 | 11:00 | Dames 2 | Leidse Hockey Club Roomburg D9 | Team , Dirk van Deursen , Peter Havenaar |
11-11-2023 | 12:20 | JO18-2 | Berkel Rodenrijs JO18-3 | Ewout Schriever |
5-11-2023 | 14:45 | D30-2 | Berkel Rodenrijs D30-3 | Ewout Schriever |
5-11-2023 | 11:00 | H30-1 | HGC H30-2 | Team |
4-11-2023 | 15:50 | JO18-1 | Hockey Club Rotterdam JO18-2 | Marco van Gent |
4-11-2023 | 16:00 | JO16-2 | HGC JO16-2 | Ewout Schriever |
4-11-2023 | 14:00 | MO18-1 | Noordwijk MO18-1 | Ewout Schriever |
4-11-2023 | 10:30 | MO14-2 | LOHC MO14-3 | Tjade Dantuma |
28-10-2023 | 15:50 | JO18-2 | HGC JO18-2 | Ewout Schriever |
1-10-2023 | 11:00 | Heren 2 | V.M.H.C. CARTOUCHE H5 | Team , Marco van Gent , Ewout Schriever |
30-9-2023 | 15:10 | MO18-4 | hdm MO18-6 | Mark Nowee |
23-9-2023 | 14:00 | MO16-1 | HC De IJssel MO16-1 | Marco van Gent |
23-9-2023 | 13:30 | MO18-2 | HGC MO18-2 | Douwe Mik |
23-9-2023 | 14:10 | JO16-2 | HC Alphen JO16-1 | Ewout Schriever |
23-9-2023 | 10:30 | JO18-2 | Hockey Club Rotterdam JO18-2 | Ewout Schriever |
16-9-2023 | 15:50 | MO18-1 | D.H.C. Hudito MO18-1 | Ewout Schriever |
16-9-2023 | 14:00 | JO18-1 | MHC EDE JO18-1 | Ewout Schriever |
10-9-2023 | 11:00 | D30-1 | D.H.C. Hudito D30-1 | Team , Ewout Schriever |
9-9-2023 | 14:00 | JO16-1 | R.H.V. Leonidas JO16-1 | Ewout Schriever |
9-9-2023 | 16:50 | JO18-2 | hdm JO18-2 | Ewout Schriever |
3-9-2023 | 10:45 | H30-1 | L.S.C. ALECTO H30-1 | Ewout Schriever |
2-9-2023 | 14:00 | JO18-1 | Hockey Club Houten JO18-1 | Ewout Schriever |
Nog 3 wedstrijden: | ||||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie | |
26 mei | HV Bleiswijk H45-1 |
|
11:45 | 12:45 | uit | route | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
2 jun | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H45-1 |
|
14:15 | 14:45 | thuis | 1 Polytan Rio | ||
9 jun | MHV Forcial H45-1 |
|
11:15 | 12:45 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Forescate H45-1 | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 17 | 5 | 0 |
2 | Barendrecht H45-1 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 12 | 11 | 0 |
3 | Forcial H45-1 | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 17 | 17 | 0 |
4 | Bleiswijk H45-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 20 | 19 | 0 |
5 | Souburgh H45-1 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 10 | 17 | 0 |
6 | Hoeksche Waard H45-1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 10 | 17 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Barendrecht H45-1 | Forescate H45-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial H45-1 | Souburgh H45-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hoeksche Waard H45-1 | Bleiswijk H45-1 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Bleiswijk H45-1 | Forcial H45-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Souburgh H45-1 | Barendrecht H45-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H45-1 | Hoeksche Waard H45-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Hoeksche Waard H45-1 | Souburgh H45-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Barendrecht H45-1 | Forcial H45-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H45-1 | Bleiswijk H45-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Barendrecht H45-1 | Bleiswijk H45-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Souburgh H45-1 | Forescate H45-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial H45-1 | Hoeksche Waard H45-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Hoeksche Waard H45-1 | Barendrecht H45-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H45-1 | Forcial H45-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bleiswijk H45-1 | Souburgh H45-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Souburgh H45-1 | Forcial H45-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate H45-1 | Barendrecht H45-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Bleiswijk H45-1 | Hoeksche Waard H45-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Barendrecht H45-1 | Souburgh H45-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial H45-1 | Bleiswijk H45-1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Hoeksche Waard H45-1 | Forescate H45-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Souburgh H45-1 | Hoeksche Waard H45-1 | 10:00 | Sportpark 'Souburgh' | ||||||
Bleiswijk H45-1 | Forescate H45-1 | 12:45 | Sportpark Merenveld | ||||||
Forcial H45-1 | Barendrecht H45-1 | 13:20 | Sportpark Tweede Slag | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Hoeksche Waard H45-1 | Forcial H45-1 | 0:00 | recreatieoord Binnenmaas | ||||||
Bleiswijk H45-1 | Barendrecht H45-1 | 12:45 | Sportpark Merenveld | ||||||
Forescate H45-1 | Souburgh H45-1 | 14:45 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Barendrecht H45-1 | Hoeksche Waard H45-1 | 0:00 | Sportpark 'De Doorbraak' | ||||||
Souburgh H45-1 | Bleiswijk H45-1 | 10:30 | Sportpark 'Souburgh' | ||||||
Forcial H45-1 | Forescate H45-1 | 12:45 | Sportpark Tweede Slag |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl