D30-2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Sabine Maier | |||
Trainer | Ton de Kleijn |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
16-3-2024 | 15:00 | MO18-5 | hdm MO18-5 | Dorine Kranenberg |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | Berkel Rodenrijs D30-3 |
|
11:15 | 12:30 | uit | route | |
26 mei | MHV Forcial D30-1 |
|
10:20 | 11:00 | thuis | 3 Polytan London | |
2 jun | hdm D30-5 |
|
12:20 | 13:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | |
9 jun | LOHC D30-3 |
|
13:05 | 14:00 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Leiden D30-3 | 16 | 44 | 14 | 2 | 0 | 76 | 15 | 0 |
2 | Forcial D30-1 | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 54 | 22 | 0 |
3 | Craeyenhout D30-3 | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 28 | 16 | 0 |
4 | Ypenburg D30-1 | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 29 | 31 | 0 |
5 | Ypenburg D30-2 | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 15 | 22 | 0 |
6 | Forescate D30-2 | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 33 | 25 | 0 |
7 | HDM D30-5 | 16 | 22 | 6 | 4 | 6 | 25 | 28 | 0 |
8 | Schiedam D30-3 | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 30 | 36 | 0 |
9 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 14 | 24 | 0 |
10 | Victoria D30-6 | 17 | 8 | 2 | 2 | 13 | 15 | 59 | 0 |
11 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | 16 | 7 | 1 | 4 | 11 | 12 | 53 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Ypenburg D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Craeyenhout D30-3 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Ypenburg D30-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Forescate D30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | Leiden D30-3 | (0-13)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Ypenburg D30-2 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Victoria D30-6 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Schiedam D30-3 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | HDM D30-5 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Ypenburg D30-1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Forescate D30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Leiden D30-3 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Ypenburg D30-2 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Forcial D30-1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Leiden D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (14-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-2 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | HDM D30-5 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | Schiedam D30-3 | (0-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Craeyenhout D30-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Ypenburg D30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Forescate D30-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Leiden D30-3 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Forcial D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Victoria D30-6 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Forcial D30-1 | Craeyenhout D30-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | HDM D30-5 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Schiedam D30-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Leiden D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Ypenburg D30-2 | Ypenburg D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | |||||||||
.. | Ypenburg D30-2 | Forescate D30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Schiedam D30-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Leiden D30-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Forcial D30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Victoria D30-6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Leiden D30-3 | Ypenburg D30-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | HDM D30-5 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Ypenburg D30-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | Craeyenhout D30-3 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Ypenburg D30-1 | Victoria D30-6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Schiedam D30-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-2 | Leiden D30-3 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Forescate D30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Victoria D30-6 | Ypenburg D30-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D30-3 | Forcial D30-1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Forescate D30-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Craeyenhout D30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | |||||||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Victoria D30-6 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Leiden D30-3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | HDM D30-5 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Schiedam D30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024 | |||||||||
.. | Victoria D30-6 | Forcial D30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Ypenburg D30-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Forescate D30-2 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-2 | Schiedam D30-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | HDM D30-5 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D30-3 | Victoria D30-6 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Craeyenhout D30-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Forcial D30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Ypenburg D30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | Forescate D30-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Ypenburg D30-2 | HDM D30-5 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Craeyenhout D30-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D30-3 | Schiedam D30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | HDM D30-5 | Forcial D30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Ypenburg D30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Ypenburg D30-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Victoria D30-6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-3 | Leiden D30-3 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Victoria D30-6 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate D30-2 | Ypenburg D30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-2 | Craeyenhout D30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D30-3 | HDM D30-5 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs D30-2 | Leiden D30-3 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Craeyenhout D30-3 | Forcial D30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg D30-1 | Ypenburg D30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Forescate D30-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM D30-5 | Victoria D30-6 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Forescate D30-2 | Ypenburg D30-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forcial D30-1 | Ypenburg D30-1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Schiedam D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden D30-3 | Craeyenhout D30-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria D30-6 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Craeyenhout D30-3 | Victoria D30-6 | 10:30 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
Ypenburg D30-1 | Leiden D30-3 | 12:15 | Sportcomplex "De Bras" | ||||||
Berkel-Rodenrijs D30-3 | Forescate D30-2 | 12:30 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
HDM D30-5 | Schiedam D30-3 | 12:45 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Ypenburg D30-2 | Forcial D30-1 | 14:00 | Sportcomplex "De Bras" | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Schiedam D30-3 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Berkel-Rodenrijs D30-3 | HDM D30-5 | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Victoria D30-6 | Ypenburg D30-1 | 9:30 | Sportpark Kralingseweg (Victoria) | ||||||
Forescate D30-2 | Forcial D30-1 | 11:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Leiden D30-3 | Ypenburg D30-2 | 14:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Craeyenhout D30-3 | Schiedam D30-3 | 0:00 | H.B.S. - Craeyenhout | ||||||
Berkel-Rodenrijs D30-2 | Berkel-Rodenrijs D30-3 | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Ypenburg D30-2 | Victoria D30-6 | 10:30 | Sportcomplex "De Bras" | ||||||
Forescate D30-2 | HDM D30-5 | 13:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Forcial D30-1 | Leiden D30-3 | 13:30 | Sportpark Tweede Slag | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
HDM D30-5 | Berkel-Rodenrijs D30-2 | 0:00 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Schiedam D30-3 | Ypenburg D30-1 | 0:00 | Sportpark HC Schiedam | ||||||
Berkel-Rodenrijs D30-3 | Craeyenhout D30-3 | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Leiden D30-3 | Forescate D30-2 | 14:00 | Sportpark de Krogt |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl