HO25-2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Coach | Ivo van Wijk | |||
Manager | Martine Trouw |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
26-5-2024 | 13:00 | DO25-3 | LOHC DO25-8 | Team |
7-4-2024 | 11:00 | DO25-2 | Thor DO25-4 | Team , Willem Schreiner , Jelte van Wijk |
24-3-2024 | 11:00 | Dames 2 | Groen-Geel D14 | Team |
10-3-2024 | 12:45 | DO25-3 | Klein Zwitserland DO25-6 | Team |
19-11-2023 | 11:00 | Dames 2 | Craeyenhout D4 | Team |
5-11-2023 | 11:00 | D30-1 | hdm D30-3 | Team |
10-9-2023 | 11:00 | Dames 2 | L.S.C. ALECTO D8 | Team , Jona Trouw , Jelle Zoet |
Nog 4 wedstrijden: | ||||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie | |
12 mei | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh HO25-1-O |
|
13:30 | 14:45 | uit | route | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
26 mei | LOHC HO25-7 |
|
10:30 | 11:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | ||
Arbitrage: DO25-3 |
||||||||
2 jun | LOHC HO25-6 |
|
15:00 | 15:45 | uit | route | ||
9 jun | HC Feijenoord HO25-1 |
|
thuis | |||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Feijenoord HO25-1 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 27 | 11 | 0 |
2 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 24 | 8 | 0 |
3 | Scoop Delft HO25-2 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 20 | 11 | 0 |
4 | Wateringse veld HO25-1-O | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 16 | 3 | 0 |
5 | Alecto HO25-1 | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 18 | 14 | 0 |
6 | Souburgh HO25-1-O | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 19 | 19 | 0 |
7 | Rijswijk HO25-1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 | 24 | 0 |
8 | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 10 | 20 | 0 |
9 | Forescate HO25-2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 23 | 0 |
10 | Leiden HO25-6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 31 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Rijswijk HO25-1 | Forescate HO25-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Scoop Delft HO25-2 | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | Souburgh HO25-1-O | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Feijenoord HO25-1 | Alecto HO25-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Souburgh HO25-1-O | Leiden HO25-6 | (11-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Wateringse veld HO25-1-O | Scoop Delft HO25-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto HO25-1 | Rijswijk HO25-1 | (9-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Feijenoord HO25-1 | Souburgh HO25-1-O | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden HO25-6 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | (1-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Wateringse veld HO25-1-O | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Scoop Delft HO25-2 | Forescate HO25-2 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Souburgh HO25-1-O | Rijswijk HO25-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | Feijenoord HO25-1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto HO25-1 | Scoop Delft HO25-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate HO25-2 | Wateringse veld HO25-1-O | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
VRIJDAG 5 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | Leiden HO25-6 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Rijswijk HO25-1 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Feijenoord HO25-1 | Leiden HO25-6 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate HO25-2 | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | (1-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Wateringse veld HO25-1-O | Alecto HO25-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leiden HO25-6 | Rijswijk HO25-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Souburgh HO25-1-O | Scoop Delft HO25-2 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto HO25-1 | Forescate HO25-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | Feijenoord HO25-1 | (0-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Scoop Delft HO25-2 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto HO25-1 | Berkel-Rodenrijs HO25-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Rijswijk HO25-1 | Feijenoord HO25-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 5 MEI 2024 | |||||||||
Wateringse veld HO25-1-O | Souburgh HO25-1-O | 14:45 | Wateringse Veld | ||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Leiden-Leidse Studs HO25-7 | Wateringse veld HO25-1-O | 9:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Berkel-Rodenrijs HO25-2 | Rijswijk HO25-1 | 10:45 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Leiden HO25-6 | Scoop Delft HO25-2 | 12:15 | Sportpark de Krogt | ||||||
Souburgh HO25-1-O | Forescate HO25-2 | 14:45 | Sportpark 'Souburgh' | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Scoop Delft HO25-2 | Feijenoord HO25-1 | 0:00 | TU Delft - Sportcentrum DSHC | ||||||
Alecto HO25-1 | Souburgh HO25-1-O | 11:00 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Forescate HO25-2 | Leiden-Leidse Studs HO25-7 | 11:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Wateringse veld HO25-1-O | Leiden HO25-6 | 14:45 | Wateringse Veld | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Feijenoord HO25-1 | Wateringse veld HO25-1-O | 10:00 | Olympia Sportcomplex | ||||||
Leiden-Leidse Studs HO25-7 | Alecto HO25-1 | 14:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
Rijswijk HO25-1 | Scoop Delft HO25-2 | 15:00 | Sportpark Lange Kleiweg | ||||||
Leiden HO25-6 | Forescate HO25-2 | 15:45 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Forescate HO25-2 | Feijenoord HO25-1 | 0:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Berkel-Rodenrijs HO25-2 | Souburgh HO25-1-O | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Alecto HO25-1 | Leiden HO25-6 | 11:00 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Wateringse veld HO25-1-O | Rijswijk HO25-1 | 14:45 | Wateringse Veld |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl