DO25-3
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Lise Schreiner | |||
Aanvoerder | Amber van Oijen | |||
Coach | Bram Roest | |||
Manager | Sylvia Roest |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
26-5-2024 | 11:00 | HO25-2 | LOHC HO25-7 | Team |
21-4-2024 | 12:45 | DO25-2 | Thor DO25-5 | Team |
17-3-2024 | 11:00 | DO25-2 | Klein Zwitserland DO25-5 | Team |
26-11-2023 | 11:00 | DO25-4 | HC Alphen DO25-5 | Team |
29-10-2023 | 11:00 | DO25-4 | LOHC DO25-15 | Team , Tess Ramakers , Doris Happel |
1-10-2023 | 14:45 | DO25-4 | Thor DO25-4 | Team , Lize van Boven |
17-9-2023 | 15:00 | DO25-4 | Klein Zwitserland DO25-6 | Team , Kiki Labordus , Eline Lagendijk |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | Thor DO25-4 |
|
15:45 | 16:15 | uit | route | |
26 mei | LOHC DO25-8 |
|
12:30 | 13:00 | thuis | 3 Polytan London | |
Arbitrage: HO25-2 |
|||||||
2 jun | Thor DO25-5 |
|
12:15 | 12:45 | uit | route | |
9 jun | MHC Forescate DO25-2 |
|
12:30 | 13:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Leiden-Quintus DO25-16 | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 37 | 3 | 0 |
2 | Westland DO25-3 | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 24 | 7 | 0 |
3 | Forescate DO25-3 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 29 | 10 | 0 |
4 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 36 | 26 | 0 |
5 | Forescate DO25-2 | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 22 | 8 | 0 |
6 | Cartouche DO25-3 | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 17 | 19 | 0 |
7 | Thor DO25-4 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | 19 | 0 |
8 | Klein Zwitserland DO25-6 | 6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 11 | 29 | 0 |
9 | Klein Zwitserland DO25-5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 12 | 33 | 0 |
10 | Cartouche DO25-2 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 | 23 | 0 |
11 | Thor DO25-5 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6 | 37 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | Klein Zwitserland DO25-5 | (10-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Thor DO25-4 | Westland DO25-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-6 | Leiden-Quintus DO25-16 | (0-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-2 | Cartouche DO25-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche DO25-2 | Forescate DO25-3 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Quintus DO25-16 | Thor DO25-4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche DO25-3 | Cartouche DO25-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-3 | Klein Zwitserland DO25-6 | (10-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-5 | Thor DO25-5 | (1-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland DO25-3 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | (10-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Forescate DO25-2 | Klein Zwitserland DO25-5 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Thor DO25-5 | Westland DO25-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | Thor DO25-4 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-3 | Leiden-Quintus DO25-16 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-6 | Cartouche DO25-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Westland DO25-3 | Forescate DO25-2 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche DO25-3 | Forescate DO25-3 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Thor DO25-4 | Thor DO25-5 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-5 | Cartouche DO25-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Quintus DO25-16 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Forescate DO25-2 | Thor DO25-4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Thor DO25-5 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche DO25-2 | Westland DO25-3 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-6 | Klein Zwitserland DO25-5 | (5-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cartouche DO25-3 | Leiden-Quintus DO25-16 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 9 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cartouche DO25-2 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | (2-8)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DONDERDAG 11 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | Forescate DO25-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Klein Zwitserland DO25-5 | Forescate DO25-3 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Westland DO25-3 | Klein Zwitserland DO25-6 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Quintus DO25-16 | Thor DO25-5 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Thor DO25-4 | Cartouche DO25-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cartouche DO25-3 | Klein Zwitserland DO25-5 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-2 | Thor DO25-5 | (12-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-3 | Westland DO25-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Klein Zwitserland DO25-6 | Thor DO25-4 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Leiden-Quintus DO25-16 | Forescate DO25-2 | 10:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Westland DO25-3 | Cartouche DO25-3 | 10:45 | Sportpark 'Hoge Bomen' | ||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-8 | Klein Zwitserland DO25-6 | 14:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
Thor DO25-5 | Cartouche DO25-2 | 14:30 | Gorlaeus Sportcomplex | ||||||
Thor DO25-4 | Forescate DO25-3 | 16:15 | Gorlaeus Sportcomplex | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Forescate DO25-3 | Leiden-Leidse Studs DO25-8 | 13:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Klein Zwitserland DO25-5 | Leiden-Quintus DO25-16 | 13:15 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Cartouche DO25-3 | Thor DO25-4 | 13:55 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Klein Zwitserland DO25-6 | Thor DO25-5 | 15:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Cartouche DO25-2 | Forescate DO25-2 | 15:45 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Cartouche DO25-2 | Leiden-Quintus DO25-16 | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Westland DO25-3 | Klein Zwitserland DO25-5 | 0:00 | Sportpark 'Hoge Bomen' | ||||||
Forescate DO25-2 | Klein Zwitserland DO25-6 | 11:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Thor DO25-5 | Forescate DO25-3 | 12:45 | Gorlaeus Sportcomplex | ||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-8 | Cartouche DO25-3 | 15:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Klein Zwitserland DO25-6 | Cartouche DO25-2 | 0:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Klein Zwitserland DO25-5 | Thor DO25-4 | 0:00 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Cartouche DO25-3 | Thor DO25-5 | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Leiden-Quintus DO25-16 | Westland DO25-3 | 10:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Forescate DO25-3 | Forescate DO25-2 | 13:00 | Sportpark 'Adegeest' |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl