DO25-4
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Tess van Ingen Schenau | |||
Coach | Paul Lodewick | |||
Manager | Hanneke van der Kooij |
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
2-6-2024 | 11:00 | DO25-2 | Klein Zwitserland DO25-6 | Team |
12-5-2024 | 13:00 | Dames 2 | LOHC D10 | Team |
3-3-2024 | 13:00 | DO25-2 | V.M.H.C. CARTOUCHE DO25-3 | Team |
29-10-2023 | 13:00 | DO25-3 | LOHC DO25-16 | Team , Charlotte van der Ven , Tess van Ingen Schenau |
1-10-2023 | 12:45 | DO25-3 | Thor DO25-5 | Team , Amarinthe Buter , Sophie Lodewick |
17-9-2023 | 13:15 | DO25-3 | Mixed Hockeyclub Zoetermeer DO25-6 | Team , Charlotte van der Ven , Phileine Dobbinga |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
12 mei | Noordwijk DO25-2 |
|
10:30 | 11:00 | thuis | 2 Polytan Tokyo | |
Arbitrage: Dames 2 |
|||||||
26 mei | L.S.C. ALECTO DO25-3 |
|
11:55 | 12:45 | uit | route | |
2 jun | Mixed Hockeyclub Zoetermeer DO25-4 |
|
12:30 | 13:00 | thuis | 3 Polytan London | |
Arbitrage: DO25-2 |
|||||||
9 jun | hdm DO25-1 |
|
uit | route | |||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Zoetermeer DO25-4 | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 24 | 9 | 0 |
2 | Alecto DO25-3 | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 35 | 10 | 0 |
3 | Ypenburg DO25-3 | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 25 | 11 | 0 |
4 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 19 | 9 | 0 |
5 | Victoria DO25-6 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 15 | 16 | 0 |
6 | Pijnacker DO25-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 21 | 19 | 0 |
7 | Forescate DO25-4 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 18 | 23 | 0 |
8 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 20 | 0 |
9 | Voorhout DO25-3 | 7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 6 | 15 | 0 |
10 | Roomburg DO25-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 4 | 10 | 21 | 3 |
11 | HDM DO25-1 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 9 | 16 | 0 |
12 | Noordwijk DO25-2 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 11 | 35 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Ypenburg DO25-3 | Alecto DO25-3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | Zoetermeer DO25-4 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | HDM DO25-1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk DO25-2 | Victoria DO25-6 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-4 | Pijnacker DO25-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Roomburg DO25-2 | Forescate DO25-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto DO25-3 | Noordwijk DO25-2 | (12-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer DO25-4 | Ypenburg DO25-3 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria DO25-6 | Voorhout DO25-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Pijnacker DO25-1 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM DO25-1 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Ypenburg DO25-3 | HDM DO25-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk DO25-2 | Zoetermeer DO25-4 | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto DO25-3 | Victoria DO25-6 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Forescate DO25-4 | Voorhout DO25-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | Pijnacker DO25-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
VRIJDAG 22 MAART 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | Roomburg DO25-2 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Voorhout DO25-3 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM DO25-1 | Noordwijk DO25-2 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Pijnacker DO25-1 | Ypenburg DO25-3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg DO25-2 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer DO25-4 | Alecto DO25-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria DO25-6 | Forescate DO25-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | |||||||||
.. | Voorhout DO25-3 | Roomburg DO25-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 2 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | Voorhout DO25-3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto DO25-3 | HDM DO25-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk DO25-2 | Pijnacker DO25-1 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | Forescate DO25-4 | (4-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer DO25-4 | Victoria DO25-6 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Ypenburg DO25-3 | Roomburg DO25-2 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Pijnacker DO25-1 | Alecto DO25-3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Voorhout DO25-3 | Ypenburg DO25-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM DO25-1 | Zoetermeer DO25-4 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Victoria DO25-6 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Roomburg DO25-2 | Noordwijk DO25-2 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Ypenburg DO25-3 | Forescate DO25-4 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Alecto DO25-3 | Roomburg DO25-2 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | HDM DO25-1 | Victoria DO25-6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Noordwijk DO25-2 | Voorhout DO25-3 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Zoetermeer DO25-4 | Pijnacker DO25-1 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
MAANDAG 22 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Forescate DO25-4 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 12 MEI 2024 | |||||||||
Roomburg DO25-2 | Zoetermeer DO25-4 | 11:00 | Sportpark Roomburg | ||||||
Forescate DO25-4 | Noordwijk DO25-2 | 11:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-12 | Ypenburg DO25-3 | 12:15 | Sportpark de Krogt | ||||||
Pijnacker DO25-1 | HDM DO25-1 | 12:45 | Sportpark 'De Groene Wijdte' | ||||||
Voorhout DO25-3 | Alecto DO25-3 | 14:00 | Sportpark Elsgeest | ||||||
Victoria DO25-6 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | 14:45 | Sportpark Kralingseweg (Victoria) | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
HDM DO25-1 | Roomburg DO25-2 | 0:00 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Noordwijk DO25-2 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | 11:00 | t/o zwembad BinnenZee | ||||||
Zoetermeer DO25-4 | Voorhout DO25-3 | 12:45 | Sportpark 'Van Tuyll' | ||||||
Alecto DO25-3 | Forescate DO25-4 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Ypenburg DO25-3 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | 14:00 | Sportcomplex "De Bras" | ||||||
Pijnacker DO25-1 | Victoria DO25-6 | 15:00 | Sportpark 'De Groene Wijdte' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Voorhout DO25-3 | HDM DO25-1 | 12:45 | Sportpark Elsgeest | ||||||
Roomburg DO25-2 | Pijnacker DO25-1 | 12:45 | Sportpark Roomburg | ||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-12 | Alecto DO25-3 | 13:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
Forescate DO25-4 | Zoetermeer DO25-4 | 13:00 | Sportpark 'Adegeest' | ||||||
Ypenburg DO25-3 | Victoria DO25-6 | 14:00 | Sportcomplex "De Bras" | ||||||
Leiden-Leidse Studs DO25-10 | Noordwijk DO25-2 | 14:45 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Victoria DO25-6 | Roomburg DO25-2 | 0:00 | Sportpark Kralingseweg (Victoria) | ||||||
HDM DO25-1 | Forescate DO25-4 | 0:00 | Sportcomplex Groenendaal | ||||||
Zoetermeer DO25-4 | Leiden-Leidse Studs DO25-12 | 0:00 | Sportpark 'Van Tuyll' | ||||||
Noordwijk DO25-2 | Ypenburg DO25-3 | 11:00 | t/o zwembad BinnenZee | ||||||
Pijnacker DO25-1 | Voorhout DO25-3 | 13:00 | Sportpark 'De Groene Wijdte' | ||||||
Alecto DO25-3 | Leiden-Leidse Studs DO25-10 | 14:30 | Sportpark 'De Bloemerd' |
Wedstrijden quicklinks
|
Agenda
Recente verslagen
Nog geen verslagen. | |||
Alle verslagen |
Hockey.nl