Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 28 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:50 Thuis Meisjes A6 (BSN) HC Pijnacker MA4
Trainingsschema
Dit schema loopt van 27-11-2021 t/m 4-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens D1 zaal Laurine Broekhuizen Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
18:00 - 19:00 Meisjes D1 zaal Gijs van der Wart
Ruben Diemel
Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens C1 zaal Paula Potters-hassefras Vliethorst, Sporthal De
17:00 - 18:00 Jongens C2 zaal Jelke de Jong Vliethorst, Sporthal De
17:00 - 18:00 Jongens C3 zaal Vincent Spaans Veld 4C, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
17:00 - 18:00 Jongens C4 zaal Jelle Parlevliet Veld 4D, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
17:00 - 18:00 Meisjes C4 zaal Nico Verdoes Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
17:00 - 18:00 Meisjes C5 zaal Anne-Victoria Dobbinga Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
18:00 - 19:00 Meisjes C2 zaal Lucas Havekes Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
18:00 - 19:00 Meisjes C3 zaal Edith Swaan Veld 4C, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
18:00 - 19:00 Meisjes C6 zaal Anne Vink Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
20:30 - 22:00 Heren 1 zaal Robbert paul Aalbregt Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 13:45 Jongens 6E2 zaal Filip Parlevliet
Daan Rijpsma
Vliethorst, Sporthal De
13:00 - 14:00 Meisjes 6E1 zaal Veld 4A, Balkentraining
13:00 - 14:00 Meisjes 6E2 zaal Veld 4B, Balkentraining
13:00 - 14:00 Meisjes 6E3 zaal Gijs van der Wart Veld 4C, Balkentraining
13:00 - 14:00 Meisjes 6E4 zaal Veld 4D, Balkentraining
13:00 - 14:00 Meisjes 6E5 zaal Veld 4D, Balkentraining
13:45 - 14:30 Jongens 6E1 zaal Vliethorst, Sporthal De
14:00 - 15:00 Meisjes 8E1 zaal Amber Verhoef
Sophie van der Waard
Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
14:00 - 15:00 Meisjes 8E2 zaal Veld 4B, Balkentraining
14:00 - 15:00 Meisjes 8E3 zaal Veld 4C, Balkentraining
14:00 - 15:00 Meisjes 8E4 zaal Veld 4D, Balkentraining
14:00 - 15:00 Meisjes 8E5 zaal Veld 4D, Balkentraining
14:30 - 15:15 Jongens 6E3 zaal Vliethorst, Sporthal De
15:00 - 16:00 JF1 zaal Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:00 - 16:00 JF2 zaal Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:00 - 16:00 JF3 zaal Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:00 - 16:00 JF4 zaal Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 zaal Veld 4D, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:00 - 16:00 Jongens 8E2 zaal Veld 4C, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
15:15 - 16:00 Jongens 6E4 zaal Vliethorst, Sporthal De
16:00 - 17:00 MF1 zaal Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
16:00 - 17:00 MF2 zaal Veld 4A, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
16:00 - 17:00 MF3 zaal Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
16:00 - 17:00 MF4 zaal Veld 4B, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
16:00 - 17:00 MF5 zaal Veld 4C, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
16:00 - 17:00 MF6 zaal Veld 4C, Balkentraining Veld 4 Balkentraining
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 Jongens A1 zaal Jesper Knoester
Noud Stikkelorum
Vliethorst, Sporthal De
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 Meisjes C5 zaal Vliethorst, Sporthal De
14:00 - 15:00 Jongens D2 zaal Vliethorst, Sporthal De
15:00 - 16:00 Meisjes D3 zaal Vliethorst, Sporthal De
16:00 - 17:00 Meisjes C1 zaal Anne Timmer
Dominique Kuijper
Vliethorst, Sporthal De