Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan - zat 14 jan - zon 15 jan


laat schema zien voor  


10 december | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO16-7 (BSN)  L.S.C. ALECTO MO16-4       11:00 uit - KG Water  info
de wedstrijd start om 17:30 uur

10 december | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Kieviten MO14-3 Nieuwkoop MO14-1       13:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Klein Zwitserland JO18-5 Ring Pass Delft JO18-3       17:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Noordwijk JO12-1 Catwijck JO12-1       13:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
ZAALBLOK  ZAAL Rijswijk JO9-1 HDM JO9-3       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Noordwijk MO10-4 Roomburg MO10-2       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Roomburg MO16-2 Hisalis MO16-2       17:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Berkel-Rodenrijs MO16-8 Catwijck MO16-4       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
ZAALBLOK  ZAAL Westland MO18-2 Ypenburg MO18-2       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Alecto JO14-1 HDM JO14-2       15:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Ring Pass Delft JO10-3 Hisalis JO10-1       11:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING

10 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO10-1 zaal  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO10-2       10:50 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT
ZOETERMEER
MO10-1 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO10-1       10:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT
ZOETERMEER
MO10-2 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO10-2       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO10-2 zaal  Noordwijk MO10-4       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO14-4 zaal  HC Nieuwkoop MO14-1       14:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO14-4 zaal  De Kieviten MO14-3       13:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO16-1 zaal  Noordwijk MO16-1       15:30 WARMOND
Let op: Uittenue mee!   
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW
WARMOND
MO16-1 zaal  Craeyenhout MO16-1       16:10 WARMOND
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW
WARMOND
MO16-2 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO16-2       17:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO16-2 zaal  H.C. HISALIS MO16-2       18:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO16-5 zaal  hdm MO16-5       18:50 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO16-5 zaal  MHC Voorhout MO16-5       18:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO16-8 (BSN) zaal  Catwijck MO16-4       15:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
MO16-8 (BSN) zaal  Berkel Rodenrijs MO16-8       14:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
MO18-2 zaal  HV Westland MO18-2       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO18-2 zaal  HC Ypenburg MO18-2       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-1 zaal  Klein Zwitserland MO9-7       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO9-1 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO9-4       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO9-4 zaal  Hockey Club Wateringse Veld MO9-2       14:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO9-4 zaal  Craeyenhout MO9-3       13:30 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO9-6 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO9-6       10:10 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
MO9-6 zaal  Catwijck MO9-1       09:30 KATWIJK ZH
Rijnsoever Sporthal
Schimmelpenninckstraat 6
2221EP
KATWIJK ZH
JO10-2 zaal  LOHC JO10-1       12:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
JO10-2 zaal  Klein Zwitserland JO10-3       12:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
JO10-3 zaal  Ring Pass Delft JO10-3       11:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO10-3 zaal  H.C. HISALIS JO10-1       12:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO12-1 zaal  Klein Zwitserland JO12-1       12:45 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353 a
2566DA
'S-GRAVENHAGE
JO12-1 zaal  HGC JO12-1       13:25 'S-GRAVENHAGE
Hellashal
Laan van Poot 353 a
2566DA
'S-GRAVENHAGE
JO12-3 zaal  Catwijck JO12-1       13:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
JO12-3 zaal  Noordwijk JO12-1       12:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
JO14-1 zaal  L.S.C. ALECTO JO14-1       16:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO14-1 zaal  hdm JO14-2       15:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO14-4 zaal  Klein Zwitserland JO14-6       12:25 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP
NIEUWKOOP
JO14-4 zaal  HC Nieuwkoop JO14-1       13:05 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP
NIEUWKOOP
JO16-2 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-3       15:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
JO16-2 zaal  HGC JO16-2       16:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
JO8-1 zaal  hdm JO8-5       10:50 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
JO8-1 zaal  Berkel Rodenrijs JO8-3       10:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
JO9-3 zaal  Rijswijksche Hockey Club JO9-1       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
JO9-3 zaal  hdm JO9-3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
JO9-4 zaal  Noordwijk JO9-1       10:10 LEIDERDORP
Let op: Uittenue mee!   
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP
JO9-4 zaal  L.S.C. ALECTO JO9-2       09:30 LEIDERDORP
Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ
LEIDERDORP