Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zat 1 jun - zon 2 jun - zat 8 jun - zon 9 jun - zat 15 jun - zon 16 jun - zon 23 jun - zat 29 jun


laat schema zien voor  


1 juni | Junioren ABCDEF

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO10-AUSTRALIE  Hockeyclub Alkemade MO10-1       09:30 uit - KG Zand  info
MO10-BELGIE  HC Alphen MO10-2       12:00 uit - KG Zand  info
MO10-CHINA  Catwijck MO10-1       10:30 uit - KG Zand  info
MO10-ENGELAND  V.M.H.C. CARTOUCHE MO10-3       08:45 uit - KG Water  info
 
MO12-1  Catwijck MO12-1       08:30 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Ton de Kleijn en Arie van Dijk
DWF code scheidsrechters: 9111UD
MO12-2  hdm MO12-8       12:35 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Bethany Wade (MO18-6 zaal (BSN)) en Sabine Hendriks (Dames Sevens 2)
Sabine Hendriks Scheidsrechter begeleiding als tweede scheidsrechter DWF code scheidsrechters: 4091LA
MO12-3  De Kieviten MO12-5       08:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Annabel Schade (MO16-3) en Jasmijn Spijer (MO16-3)
DWF code scheidsrechters: 6442MQ
MO12-4  HC Ypenburg MO12-7       10:15 uit - KG Water  info
MO12-5  HGC MO12-6       08:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
 
MO14-1  OMHC MO14-1       12:10 uit - KG Water  info
MO14-2  HV Bleiswijk MO14-2       09:00 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-3  Hockeyclub Barendrecht MO14-7       10:45 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Myrthe Staffhorst (MO16-3) en Feline Boerema (MO16-3)
DWF code scheidsrechters: 5741ZD
MO14-4  De Kieviten MO14-3       14:00 uit - KG Water  info
MO14-5  HGC MO14-4       15:30 3 Polytan London  info
Fluiten: Charona Immink (MO16-4) en Claire van Maarschalkerweerd (MO16-4)
DWF code scheidsrechters: 5823WC
MO14-6 (BSN)  hdm MO14-11       08:30 uit - KG Water  info
 
MO16-1  Hockeyclub AMVJ MO16-1       13:30 uit - KG Water  info
MO16-2  Hockey Club Rotterdam MO16-5       12:15 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-3  Rijswijksche Hockey Club MO16-2       13:45 3 Polytan London  info
Fluiten: Mika Remkes (JO18-2) en Tygo Bentvelzen (JO18-2)
DWF code scheidsrechters: 3762WZ
MO16-4  HC Waddinxveen MO16-1       12:00 3 Polytan London  info
Fluiten: Morgan Evans (MO18-6 zaal (BSN)) en Olivier van Esveld (JO18-2)
DWF code scheidsrechters: 7243SB
MO16-5  Klein Zwitserland MO16-8       10:15 3 Polytan London  info
Fluiten: Lara van der Merwe (MO16-7 zaal (BSN)) en Sabine Hendriks (Dames Sevens 2)
Sabine Hendriks Scheidsrechter begeleiding als tweede scheidsrechter DWF code scheidsrechters: 9161WD
MO16-6 (BSN)  LOHC MO16-9       10:20 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Lucy Angelina Wade (MO18-6 zaal (BSN)) en Elodie Wade (MO16-7 zaal (BSN))
Dennis Dofferhoff Scheidsrechter begeleiding voor Elodie en Lucy vanaf zijlijn. DWF code scheidsrechters: 6393QG
 
MO18-2  L.S.C. ALECTO MO18-2       14:00 uit - KG Semi  info
MO18-4  LOHC MO18-7       14:50 uit - KG Semi  info
MO18-5  Ring Pass Delft MO18-5       16:50 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO18-6 (BSN)  L.S.C. ALECTO MO18-4       15:50 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Arie van Dijk
Arie Van Dijk fluit samen met zijn dochter Aoife als tweede scheidsrechter DWF code scheidsrechters: 3482PX
 
MO8-GROEN  Leidse Hockey Club Roomburg MO8-1       09:00 Veld 4  info
MO8-PAARS  MHC Voorhout MO8-2       09:15 uit - KG Semi  info
MO8-ROOD  Noordwijk MO8-Turquoise       09:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO8-ROZE  L.S.C. ALECTO MO8-2       09:00 Veld 4  info
MO8-ZWART  V.M.H.C. CARTOUCHE MO8-2       10:00 Veld 4  info
MO8-ZWART  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
 
MO9-BLAUW  V.M.H.C. CARTOUCHE MO9-4       11:00 Veld 4  info
MO9-BRUIN  HC Alphen MO9-1       11:00 Veld 4  info
MO9-GEEL  LOHC MO9-Frankrijk       12:30 Veld 4  info
MO9-GEEL  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
MO9-ORANJE  Noordwijk MO9-Geel       12:30 Veld 4  info
MO9-ORANJE  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
MO9-WIT  Noordwijk MO9-Oranje       10:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO10-DUITSLAND  HC Nieuwkoop JO10-1       11:00 Veld 4  info
JO10-INDIA  LOHC JO10-Engeland       10:10 uit - KG Semi  info
JO10-SPANJE  Klein Zwitserland JO10-1       12:30 Veld 4  info
JO10-SPANJE  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
 
JO12-1  Berkel Rodenrijs JO12-1       10:20 uit - KG Water  info
JO12-2  L.S.C. ALECTO JO12-2       14:00 uit - KG Semi  info
JO12-3  HGC JO12-2       08:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
 
JO14-1  Klein Zwitserland JO14-2       14:00 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Thijmen Richters (JO16-2) en Mattijs de Neve (H30-1)
DWF code scheidsrechters: 7782KQ
JO14-2  Rijswijksche Hockey Club JO14-1       13:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-3  HGC JO14-2       10:20 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-4  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO14-3       09:00 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Koen van Bohemen (JO16-1) en Nino Bovenkerk (JO16-1)
DWF code scheidsrechters: 1253KW
 
JO16-1  MMHC Voordaan JO16-1       12:10 1 Polytan Rio  info
Fluiten: Jip Dijksman (JO18-1) en Dennis Dofferhoff (Forescate Legends)
DWF code scheidsrechters: 7252BL
JO16-2  Klein Zwitserland JO16-4       08:45 uit - KG Water  info
JO16-3  HGC JO16-3       14:20 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Hans Dool en Bruno Schriever (JO18-2)
DWF code scheidsrechters: 2413DD
 
JO18-2  HV Bleiswijk JO18-1       16:10 2 Polytan Tokyo  info
Fluiten: Ewout Schriever (Veteranen B) en Thijmen Richters (JO16-2)
DWF code scheidsrechters: 9063EQ
 
JO8-BLAUW  Klein Zwitserland JO8-4       10:00 Veld 4  info
JO8-BLAUW  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
JO8-GEEL  Leidse Hockey Club Roomburg JO8-1       08:15 uit - KG Water  info
JO8-WIT  V.M.H.C. CARTOUCHE JO8-1       08:45 uit - KG Zand  info
 
JO9-GROEN  LOHC JO9-Italië       08:40 uit - KG Zand  info
JO9-ROOD  De Kieviten JO9-2       08:30 uit - KG Semi  info

1 juni | Overig

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate MO7-Benja-1       10:45 Veld 4  info
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate MO8-ZWART       10:45 Veld 4  info
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate JO8-BLAUW       10:45 Veld 4  info
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate MO9-GEEL       13:45 Veld 4  info
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate JO10-SPANJE       13:45 Veld 4  info
Opruimen materialen JJ  MHC Forescate MO9-ORANJE       13:45 Veld 4  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       08:10 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       08:30 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       10:00 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       11:50 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       12:15 2 Polytan Tokyo  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       13:40 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       15:30 1 Polytan Rio  info
Sproei-Pauze  MHC Forescate Sproei-Pauze       15:50 2 Polytan Tokyo  info

1 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO7-Benja-1  MHC Forescate Opruimen materialen JJ       n.n.b uit -   info
MO7-Benja-1  HDS MO7-2       10:00 Veld 4  info
MO7-Benja-2  Leidse Hockey Club Roomburg MO7-3       09:00 Veld 4  info
 
JO7-Benja  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO7-Groen       08:30 uit - KG Zand  info