Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Esmée Braams
Laurine Broekhuizen
Fleur Griep
Julia Hoekstra
Philique Immink
Esther Kret
Jenna van der Kruk
Lise van der Kruk
Martine Morsch
Amber Schonk
Renee Schoon
Anne Timmer
Chloe van Vliet
Aniek Wegner
Anouk van Zonneveld
Esther van Zonneveld
Teamondersteuning
Coach Robert Noall
Manager Jorina Biersteker
Manager Albert Immink
Trainer Robert Noall
Trainer Ton Langenhuijsen

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
8-3-2020 14:45 Dames 4 L.S.C. ALECTO /Augustinus D8 Team , Jenna van der Kruk , Fleur   Griep
3-11-2019 14:30 Dames 5 (Dj1) HC Alphen DJ1 Chloe van Vliet , Lise van der  Kruk
 

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 apr 6986 Leidse Hockey Club Roomburg D1
10
uit route
10 mei 7504 HC De IJssel D1
thuis
17 mei 7908 De Kieviten D1
20
uit route
Let op: Uittenue mee!   
24 mei 8253 G.H.C. RAPID D1
thuis
7 jun 8427 Dordrechtse Mixed Hockey Club D1
0
uit route
14 jun 9003 R.M.H.C. de Pelikaan D1
thuis
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D1 12 27 8 3 1 35 22 0
2 Berkel-Rodenrijs D1 12 25 8 1 3 33 14 0
3 Pollux D1 12 22 6 4 2 30 21 0
4 Groen-Geel D1 12 22 6 4 2 21 14 0
5 Pelikaan D1 12 20 5 5 2 28 17 0
6 Dordrecht D1 12 16 5 1 6 32 34 0
7 IJssel D1 12 15 4 3 5 26 31 0
8 Kieviten D1 12 13 4 1 7 25 37 0
9 Dopie D1 12 13 4 1 7 20 32 0
10 Rapid D1 12 12 4 0 8 21 29 0
11 Forescate D1 12 12 3 3 6 25 29 0
12 Ypenburg D1 12 5 1 2 9 17 33 0

Uitslagenmatrix
  Kieviten D1Roomburg D1Dopie D1Dordrecht D1IJssel D1Forescate D1Pollux D1Rapid D1Pelikaan D1Berkel-Rodenrijs D1Groen-Geel D1Ypenburg D1
Kieviten D1   3-1 3-2 3-1 1-4 3-3 3-4 3-2
Roomburg D1 4-3   5-2 5-2 4-1 3-3 1-0
Dopie D1   1-2 3-1 1-5 3-2 0-2
Dordrecht D1 3-4   4-3 5-2 5-2 1-2 3-2 0-1
IJssel D1 4-4   4-3 2-2 3-2 2-2 2-4 2-1
Forescate D1 6-1 1-2 2-2 2-2   1-3 2-1
Pollux D1 1-0 3-1   3-2 4-0 1-1 2-2
Rapid D1 3-1 0-2 2-5   1-0 0-2 3-2 3-1
Pelikaan D1 1-1 4-0 5-0   3-1 0-0 5-1
Berkel-Rodenrijs D1 5-0 3-1 3-1 4-0   4-0
Groen-Geel D1 4-1 1-1 2-2 2-1 2-1  
Ypenburg D1 2-1 2-3 0-2 4-5 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Pollux D1 IJssel D1 1-0 Definitief
.. Ypenburg D1 Kieviten D1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Dordrecht D1 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D1 Rapid D1 2-1 Definitief
.. Roomburg D1 Pelikaan D1 3-3 Definitief
.. Dopie D1 Forescate D1 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. IJssel D1 Roomburg D1 4-4 Definitief
.. Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-3 Definitief
.. Dordrecht D1 Groen-Geel D1 0-1 Definitief
.. Rapid D1 Ypenburg D1 3-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Dopie D1 4-0 Definitief
.. Kieviten D1 Pollux D1 1-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Pollux D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 Forescate D1 1-1 Definitief
.. Roomburg D1 Kieviten D1 4-3 Definitief
.. IJssel D1 Pelikaan D1 2-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Dordrecht D1 4-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Dopie D1 3-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Dordrecht D1 Pollux D1 5-2 Definitief
.. Rapid D1 Roomburg D1 0-2 Definitief
.. Kieviten D1 IJssel D1 3-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-1 Definitief
.. Dopie D1 Groen-Geel D1 0-2 Definitief
.. Forescate D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. IJssel D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Dopie D1 0-2 Definitief
.. Pollux D1 Forescate D1 3-1 Definitief
.. Roomburg D1 Dordrecht D1 5-2 Definitief
.. Kieviten D1 Pelikaan D1 3-3 Definitief
.. Groen-Geel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Pelikaan D1 Groen-Geel D1 0-0 Definitief
.. Dopie D1 Pollux D1 1-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 4-0 Definitief
.. Rapid D1 Kieviten D1 3-1 Definitief
.. Dordrecht D1 IJssel D1 4-3 Definitief
.. Forescate D1 Roomburg D1 1-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Kieviten D1 Dordrecht D1 3-2 Definitief
.. Roomburg D1 Dopie D1 5-2 Definitief
.. Ypenburg D1 Groen-Geel D1 1-1 Definitief
.. Pollux D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-1 Definitief
.. Rapid D1 Pelikaan D1 1-0 Definitief
.. IJssel D1 Forescate D1 4-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Forescate D1 Kieviten D1 6-1 Definitief
.. Groen-Geel D1 Pollux D1 2-2 Definitief
.. Dopie D1 IJssel D1 1-2 Definitief
.. Dordrecht D1 Rapid D1 5-2 Definitief
.. Pelikaan D1 Ypenburg D1 5-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Roomburg D1 3-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Dordrecht D1 Pelikaan D1 1-2 Definitief
.. Rapid D1 Forescate D1 2-5 Definitief
.. IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4 Definitief
.. Roomburg D1 Groen-Geel D1 1-0 Definitief
.. Kieviten D1 Dopie D1 3-1 Definitief
.. Pollux D1 Ypenburg D1 2-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Ypenburg D1 Roomburg D1 2-3 Definitief
.. Dopie D1 Rapid D1 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D1 IJssel D1 4-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 5-0 Definitief
.. Pollux D1 Pelikaan D1 4-0 Definitief
.. Forescate D1 Dordrecht D1 2-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Rapid D1 Berkel-Rodenrijs D1 0-2 Definitief
.. Kieviten D1 Groen-Geel D1 3-4 Definitief
.. Roomburg D1 Pollux D1 4-1 Definitief
.. IJssel D1 Ypenburg D1 2-1 Definitief
.. Pelikaan D1 Forescate D1 5-0 Definitief
.. Dordrecht D1 Dopie D1 3-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Pelikaan D1 Roomburg D1 1-1 Definitief
.. Rapid D1 Groen-Geel D1 3-2 Definitief
.. Kieviten D1 Ypenburg D1 3-2 Definitief
.. Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-2 Definitief
.. IJssel D1 Pollux D1 2-2 Definitief
.. Forescate D1 Dopie D1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Groen-Geel D1 Pelikaan D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D1 Dordrecht D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Kieviten D1 Rapid D1 De Schulpweide
  Pollux D1 Dopie D1 Sportpark Kooikersweg
  Roomburg D1 Forescate D1 Sportp. Roomburg
  Ypenburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs D1 Pollux D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Dopie D1 Roomburg D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Dordrecht D1 Kieviten D1 Schenkeldijk
  Forescate D1 IJssel D1 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel D1 Ypenburg D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pelikaan D1 Rapid D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
ZONDAG 17 MEI 2020
  IJssel D1 Dopie D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Kieviten D1 Forescate D1 De Schulpweide
  Pollux D1 Groen-Geel D1 Sportpark Kooikersweg
  Rapid D1 Dordrecht D1 Sportpark Molenvliet
  Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 Sportp. Roomburg
  Ypenburg D1 Pelikaan D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Dopie D1 Kieviten D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Forescate D1 Rapid D1 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel D1 Roomburg D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pelikaan D1 Dordrecht D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
  Ypenburg D1 Pollux D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Dordrecht D1 Forescate D1 Schenkeldijk
  IJssel D1 Groen-Geel D1 12:45 Sportp. Dorrestein
  Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 De Schulpweide
  Pelikaan D1 Pollux D1 12:45 Sportp. 'Hulsdonk'
  Rapid D1 Dopie D1 Sportpark Molenvliet
  Roomburg D1 Ypenburg D1 Sportp. Roomburg
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Dopie D1 Dordrecht D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Forescate D1 Pelikaan D1 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel D1 Kieviten D1 12:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pollux D1 Roomburg D1 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg D1 IJssel D1 12:45 Sportcomplex "De Bras"