Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Duco Aalbregt
Thomas Bemelmans
Olivier van Boheemen
Rens Cassée
Ruben Diemel
Tycho Engelen
Yannick van der Haas
Romano van der Hooft
Jelke de Jong
Lars Knoester
Tom Kruysmulder
Machiel van der Linde
Derek Neijzen
Rens Otto
Noud Stikkelorum
Julius Verhaar
Koen Vink
Teamondersteuning
Aanvoerder Lars Knoester
Coach Christiaan Hoekstra
Manager Pieter Holst
Trainer Christiaan Hoekstra

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-3-2024 10:45 H30-1 L.S.C. ALECTO H30-1 Thomas  Bemelmans
3-3-2024 10:45 Heren 2 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 Team , Romano van der Hooft , Machiel van der Linde
26-11-2023 10:45 DO25-1 V.M.H.C. CARTOUCHE DO25-1 Team , Tom  Kruysmulder , Ruben  Diemel
12-11-2023 10:45 DO25-3 Klein Zwitserland DO25-5 Team , Yannick van der Haas , Olivier  van Boheemen
29-10-2023 10:45 Dames 2 V.M.H.C. CARTOUCHE D4 Team , Derek  Neijzen , Duco  Aalbregt
8-10-2023 10:45 HO25-2 Rijswijksche Hockey Club HO25-1 Team , Tycho  Engelen , Rens  Otto
24-9-2023 10:45 H30-1 Klein Zwitserland H30-4 Team , Julius  Verhaar
17-9-2023 11:00 Heren 2 Groen-Geel H3 Team , Noud  Stikkelorum
 

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 apr Leidse Hockey Club Roomburg H1
14:05 14:45 thuis 1 Polytan Rio
21 apr G.C.H.C. H1
0
14:05 14:45 uit route
28 apr HV Myra H1
14:05 14:45 thuis 1 Polytan Rio
5 mei Hockey Club Naarden H1
50
13:15 14:45 uit route
12 mei U.H.C.QUI VIVE H1
14:05 14:45 thuis 1 Polytan Rio
26 mei MHCHBS H1
20
13:45 14:45 uit route
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden H1 16 41 13 2 1 59 21 0
2 Reigers H1 16 38 12 2 2 48 33 0
3 Roomburg H1 16 34 11 1 4 47 33 0
4 HBS H1 16 25 8 1 7 45 37 0
5 Myra H1 16 24 7 3 6 40 46 0
6 Alphen H1 16 23 7 2 7 45 38 0
7 GCHC H1 16 21 6 3 7 32 32 0
8 Forescate H1 16 21 6 3 7 28 36 0
9 Groningen H1 16 15 4 3 9 31 42 0
10 Naarden H1 16 15 3 6 7 35 42 0
11 Qui Vive H1 16 12 3 3 10 28 41 0
12 Hilversum H1 16 4 1 1 14 24 61 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Myra H1 GCHC H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 Forescate H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Reigers H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Roomburg H1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 Groningen H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H1 Hilversum H1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. GCHC H1 Naarden H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 HBS H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Qui Vive H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Leiden H1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Myra H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Alphen H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Leiden H1 Groningen H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Hilversum H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 GCHC H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H1 Roomburg H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Reigers H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Myra H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Roomburg H1 Leiden H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 HBS H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Alphen H1 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Qui Vive H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Naarden H1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Forescate H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. HBS H1 Myra H1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 GCHC H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Reigers H1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 Naarden H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Groningen H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Roomburg H1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. GCHC H1 Alphen H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Leiden H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Hilversum H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Forescate H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 HBS H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Qui Vive H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. HBS H1 Qui Vive H1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Roomburg H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Reigers H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 Naarden H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Myra H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 GCHC H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. GCHC H1 Hilversum H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Forescate H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 HBS H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Groningen H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Alphen H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 Leiden H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Leiden H1 HBS H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Qui Vive H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 GCHC H1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Reigers H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Naarden H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Myra H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. HBS H1 Alphen H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 Reigers H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Hilversum H1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 Forescate H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Roomburg H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Groningen H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Roomburg H1 Myra H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Leiden H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Qui Vive H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Naarden H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 GCHC H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 HBS H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Roomburg H1 Naarden H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Myra H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Qui Vive H1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 HBS H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Alphen H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Leiden H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Leiden H1 Hilversum H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Forescate H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 GCHC H1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive H1 Roomburg H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H1 Groningen H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Reigers H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Roomburg H1 HBS H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Qui Vive H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum H1 Alphen H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Leiden H1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Naarden H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Forescate H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Qui Vive H1 Myra H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. HBS H1 GCHC H1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate H1 Hilversum H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Reigers H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H1 Roomburg H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen H1 Groningen H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Myra H1 HBS H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Naarden H1 Qui Vive H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Groningen H1 Forescate H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg H1 Alphen H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. GCHC H1 Leiden H1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Reigers H1 Hilversum H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Alphen H1 GCHC H1 14:45 Sportpark Zegersloot
  HBS H1 Naarden H1 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden H1 Myra H1 14:45 Sportpark de Krogt
  Forescate H1 Roomburg H1 14:45 Sportpark 'Adegeest'
  Hilversum H1 Groningen H1 14:45 Sportpark Loosdrecht
  Qui Vive H1 Reigers H1 14:45 Sportpark QuiVive
ZONDAG 21 APRIL 2024
  Naarden H1 Leiden H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
  Qui Vive H1 HBS H1 14:45 Sportpark QuiVive
  GCHC H1 Forescate H1 14:45 Paddepoel
  Myra H1 Alphen H1 14:45 Sportlaan Oost (Myra)
  Reigers H1 Groningen H1 14:45 Sportpark Arnolduspark
  Roomburg H1 Hilversum H1 14:45 Sportpark Roomburg
DONDERDAG 25 APRIL 2024
  HBS H1 Reigers H1 0:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Hilversum H1 GCHC H1 20:30 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 28 APRIL 2024
  Leiden H1 Qui Vive H1 0:00 Sportpark de Krogt
  Alphen H1 Naarden H1 14:45 Sportpark Zegersloot
  Groningen H1 Roomburg H1 14:45 Sportpark 'Groninger Holt'
  Forescate H1 Myra H1 14:45 Sportpark 'Adegeest'
ZATERDAG 4 MEI 2024
  GCHC H1 Groningen H1 14:45 Paddepoel
ZONDAG 5 MEI 2024
  Myra H1 Hilversum H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  Naarden H1 Forescate H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
  Qui Vive H1 Alphen H1 14:45 Sportpark QuiVive
  HBS H1 Leiden H1 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Reigers H1 Roomburg H1 14:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 12 MEI 2024
  Alphen H1 HBS H1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Roomburg H1 GCHC H1 0:00 Sportpark Roomburg
  Hilversum H1 Naarden H1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Forescate H1 Qui Vive H1 14:45 Sportpark 'Adegeest'
  Groningen H1 Myra H1 14:45 Sportpark 'Groninger Holt'
  Reigers H1 Leiden H1 14:45 Sportpark Arnolduspark
ZONDAG 26 MEI 2024
  Myra H1 Roomburg H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
  GCHC H1 Reigers H1 0:00 Paddepoel
  Naarden H1 Groningen H1 14:45 Sportpark 'Naarden'
  Qui Vive H1 Hilversum H1 14:45 Sportpark QuiVive
  HBS H1 Forescate H1 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden H1 Alphen H1 14:45 Sportpark de Krogt