Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks

zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zat 18 feb - zon 19 feb - zat 25 feb


laat schema zien voor  


4 februari | Senioren

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Zoetermeer MO9-4 Kieviten MO9-4       13:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Noordwijk MO8-1 Craeyenhout MO8-1       13:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
ZAALBLOK  ZAAL Berkel-Rodenrijs MO8-8 Craeyenhout MO8-3       11:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Alecto JO16-1 Leiden JO16-2       15:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Ring Pass Delft JO9-3 HDS JO9-1       09:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
ZAALBLOK  ZAAL Kieviten JO9-2 Leiden JO9-2       15:10 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
ZAALBLOK  ZAAL Roomburg MO14-3 Cartouche MO14-6       15:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Roomburg MO9-3 Alphen MO9-2       11:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Alkemade MO9-1 Alecto MO9-1       13:40 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
ZAALBLOK  ZAAL Leiden JO14-1 Derby JO14-1       17:55 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
ZAALBLOK  ZAAL Noordwijk JO14-1 Hisalis JO14-1       11:40 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE

4 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  Spel Loc 
 
MO10-2 zaal  De Kieviten MO10-2       12:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
MO10-2 zaal  LOHC MO10-6       11:30 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
MO10-3 zaal  Klein Zwitserland MO10-4       14:50 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO10-3 zaal  hdm MO10-6       14:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO14-1 zaal  LOHC MO14-1       12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO14-1 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO14-1       11:30 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3 a
2264TK
LEIDSCHENDAM
MO14-3 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO14-6       16:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO14-3 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO14-3       15:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO14-5 (BSN) zaal  LOHC MO14-9       14:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO14-5 (BSN) zaal  HGC MO14-7       14:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO16-1 zaal  Craeyenhout MO16-1       14:10 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO16-1 zaal  HC Alphen MO16-1       14:50 'S-GRAVENHAGE
Craeyenest Hockey Dome
Daal en Bergselaan 1 b
2565AB
'S-GRAVENHAGE
MO16-2 zaal  LOHC MO16-2       16:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
MO16-2 zaal  Noordwijk MO16-2       15:30 OEGSTGEEST
Let op: Uittenue mee!   
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
MO18-3 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO18-5       16:40 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118 A
2215KZ
VOORHOUT
MO18-3 zaal  MHC Voorhout MO18-3       17:20 VOORHOUT
Tulp, Sporthal De
Jacoba van Beierenweg 118 A
2215KZ
VOORHOUT
MO18-5 zaal  HGC MO18-4       18:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO18-5 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE MO18-6       18:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
MO8-2 zaal  Craeyenhout MO8-3       12:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO8-2 zaal  Berkel Rodenrijs MO8-8       11:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO8-3 zaal  Berkel Rodenrijs MO8-4       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
MO8-3 zaal  HC Schiedam MO8-2       09:30 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
MO8-4 zaal  D.H.C. Hudito MO8-1       09:30 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
MO8-4 zaal  Catwijck MO8-1       10:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
MO8-5 zaal  Craeyenhout MO8-1       13:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
MO8-5 zaal  Noordwijk MO8-1       12:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
MO9-2 zaal  HC Alphen MO9-2       12:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-2 zaal  Leidse Hockey Club Roomburg MO9-3       11:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-3 zaal  L.S.C. ALECTO MO9-1       13:00 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-3 zaal  Hockeyclub Alkemade MO9-1       14:20 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
MO9-4 zaal  HDS MO9-3       13:20 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC
'S-GRAVENHAGE
MO9-4 zaal  Craeyenhout MO9-3       12:40 'S-GRAVENHAGE
GDA sporthal
Madesteinweg 10
2553EC
'S-GRAVENHAGE
MO9-5 zaal  De Kieviten MO9-4       14:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO9-5 zaal  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO9-4       13:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
MO9-6 zaal  LOHC MO9-4       10:50 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
MO9-6 zaal  Catwijck MO9-1       10:10 OEGSTGEEST
Leiden/ Wearhouse NL Dome
Hofbrouckerlaan 51 A
2341LM
OEGSTGEEST
JO10-2 zaal  HGC JO10-2       12:50 WASSENAAR
Let op: Uittenue mee!   
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
JO10-2 zaal  V.M.H.C. CARTOUCHE JO10-1       12:10 WASSENAAR
HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ
WASSENAAR
JO10-3 zaal  Klein Zwitserland JO10-5       16:10 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
JO10-3 zaal  H.C. HISALIS JO10-1       15:30 'S-GRAVENHAGE
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
JO14-1 zaal  H.C. Derby JO14-1       18:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO14-1 zaal  LOHC JO14-1       17:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO14-2 zaal  H.C. HISALIS JO14-1       12:20 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
JO14-2 zaal  Noordwijk JO14-1       11:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
JO16-1 zaal  L.S.C. ALECTO JO16-1       16:35 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO16-1 zaal  LOHC JO16-2       15:15 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE
RIJPWETERING
JO16-3 zaal  H.C. HISALIS JO16-2       15:50 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA
LISSE
JO16-3 zaal  LOHC JO16-4       15:10 LISSE
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA
LISSE
JO8-1 zaal  Ring Pass Delft JO8-1       10:10 SCHIEDAM
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
JO8-1 zaal  HC Schiedam JO8-1       10:50 SCHIEDAM
Let op: Uittenue mee!   
Schiedam Hockey Dome
Olympiaweg 63
3118JD
SCHIEDAM
JO8-2 zaal  Noordwijk JO8-1       10:10 DELFT
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
JO8-2 zaal  Ring Pass Delft JO8-2       10:50 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE
DELFT
JO8-3 zaal  HC Pijnacker JO8-1       10:05 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH
DELFGAUW
JO8-3 zaal  hdm JO8-4       09:25 DELFGAUW
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH
DELFGAUW
JO9-3 zaal  HDS JO9-1       10:20 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
JO9-3 zaal  Ring Pass Delft JO9-3       09:00 'S-GRAVENHAGE
Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA
'S-GRAVENHAGE
JO9-4 zaal  De Kieviten JO9-2       14:30 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN
JO9-4 zaal  LOHC JO9-2       15:50 VOORSCHOTEN
Vliethorst, Sporthal De
Burg Van der Haarplein 9
2251CT
VOORSCHOTEN